POUFNOŚĆ

Twój biznes to Twój biznes

Wszystko, co powiesz mi jako klient, lub jako potencjalny klient, jest poufne.

ZAUFANIE TO PODSTAWA

Moja umowa z klientem zawiera umowę o zachowaniu poufności (NDA) w celu ochrony Twoich informacji. Jeżeli to konieczne, możemy podpisać umowę poufności, zanim jeszcze rozpoczniemy współpracę.

Nawet jeśli rozmawiamy o sprawach Twojego biznesu przed podpisaniem umowy NDA, możesz mieć pewność, że nie podzielę się tym, co powiesz mi o swojej firmie. Moja reputacja zależy od dyskrecji w sprawach klientów.

CHCĘ, ABYŚ CZUŁ SIĘ W 100% KOMFORTOWO ROZMAWIAJĄC O TWOIM BIZNESIE

Usługi marketingowe to mała branża, bez względu na rynek. Większość ludzi się zna. Zależy mi na tym, aby ludzie ufali mi jako obiektywnemu doradcy.

To oznacza, że nie ujawniam tożsamości klientów MK Digital poza tymi, którzy wyrazili na to zgodę. Nie ujawnię również niczego, co pozwoliłoby na zidentyfikowanie szczegółów ich działalności. Nie opiszę niczego, poza tym, na co udzielili wyraźnego pozwolenia do wykorzystania w studiach przypadku.

To dotyczy również ograniczenia informacji, których udzielam członkom Twojego zespołu. Pracuję dla Ciebie. Oczywiście czasami muszę porozmawiać z członkami Twojego zespołu, ale nie podzielę się niczym, poza tym, co jest niezbędne do zebrania przydatnych informacji.

Udostępniam tylko z Twoją zgodą

W działalności związanej z rozwojem klienta i biznesu nie ujawniam informacji umożliwiających identyfikację klientów. Czasami udostępniam anonimowe przykłady wyników, aby zilustrować, w jaki sposób pomagam klientom (np. „Pomogłem właścicielowi firmy z branży budowlanej zwiększyć sprzedaż o 300% i odzyskać utraconego klienta” lub „Pomogłem prezesowi firmy zwiększyć zaangażowanie zespołu i współpracę pomiędzy działami sprzedaży i marketingu”).

Zgodnie z moją Polityką prywatności czasami muszę udostępniać ograniczone informacje zaufanym dostawcom usług w normalnym toku działalności. Na przykład współpracownik będzie widział nazwę Twojej firmy jako klienta w kalendarzu konsultacji.

Poza tym – z wyjątkiem wezwania do sądu – nic nie jest udostępniane bez Twojej zgody.

Jeśli widzisz studium przypadku lub inny przykład „nazwanego klienta” na mojej stronie internetowej, oznacza to, że klient przejrzał studium przypadku i udzielił mi zgody na jego opublikowanie, opublikował je wcześniej jako rekomendację online lub udzielił mi zgody na jego umieszczenie.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania dotyczące poufności

Chętnie odpowiem na Twoje pytania dotyczące poufności klienta i potencjalnego klienta

Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi, lub chciałbyś, żebym coś wyjaśnił? Chętnie odpowiem ta pytania – skontaktuj się z nami. Bez żadnych zobowiązań. Bardzo chętnie Ci pomogę.