Zaplanuj rozmowę

Wypełnij krótki formularz, aby porozmawiać z doradcą MK Digital.

współpraca content marketing

  Wypełnij poniższy formularz z krótką wiadomością na temat Twoich potrzeb marketingowych.

  Imię*

  Nazwa iirmy

  Firmowy adres e-mail*

  Numer telefonu

  Umówić rozmowę z konsultantem?

  Jak możemy Ci pomóc?

  Czego możesz się spodziewać…

  1.

  Wypełnij formularz, aby podać nam kilka krótkich informacji o sobie, wyzwaniach biznesowych i tym, co skłoniło Cię do rozmowy z MK Digital.

  2. 

  Zaplanuj 30-minutową rozmowę na datę/godzinę, która najbardziej Ci odpowiada.

  3.

  Otrzymaj wiadomość e-mail od doradcy MK Digital potwierdzającą rozmowę.

  4. 

  Porozmawiasz z doradcą, który ma praktyczne doświadczenie w prowadzeniu klientów przez zagadnienia z zakresu marketingu i sprzedaży B2B.

  Poznaj opinie firm takich jak Twoja

  Leeanne Doyle

  Możesz mieć gwarancję wyjątkowych rezultatów każdego projektu, w który zaangażowany jest Marcin. Wnosi fachową wiedzę, inicjatywę i entuzjazm do wszystkich działań. Współpraca z Marcinem sprawiała mi przyjemność i poleciłbym go każdej rozwijającej się firmie. Jako wsparcie biznesowe, jest na wagę złota!

  Leeanne Doyle, Jacobs Engineering
  Małgorzata Trąbka

  Pełen profesjonalizm we współpracy. MK Digital stworzył mistrzowski projekt. Zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą działalność i odbiorców oraz dostarczyli dobrze przemyślany projekt w bardzo krótkim czasie. Już po miesiącu od uruchomienia zaczęłam zdobywać klientów z wyszukiwarki Google.

  Małgorzata Trąbka, Mobilna Księgowa
  Kornelia Berlińska

  Korzystamy ze wsparcia MK Digital jeszcze od czasu przed otwarciem naszego ośrodka.  Nie tylko sprawnie wsparli nas w najbardziej gorącym okresie działalności, ale również polecili innych specjalistów, z którymi współpracujemy do dziś. Gdybym miała określić działanie MK Digital w dwóch słowach, to na pewno byłby to profesjonalizm i szybkość działania. Szczerze polecam współpracę wszystkim, którym zależy na wynikach i solidnym partnerze biznesowym.

  Kornelia Berlińska, Przystanek Jarosławiec

  Zajmujemy się doradztwem marketingowym oraz jesteśmy agencją marketingową dla firm B2B. Naszą obsesją jest budowanie solidnych fundamentów skutecznej komunikacji oraz dostosowanie firmowych działów sprzedaży i marketingu do zmieniających się potrzeb współczesnego klienta.

  Pomagamy również w zdobywaniu nowych umiejętności sprzedażowych, marketingowych i ogólnych umiejętności biznesowych. Wierzymy, że dzięki tej kombinacji doświadczenia, praktycznej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, każdy z biznesów może podejmować skuteczniejsze decyzje i rozwijać się jeszcze szybciej.

  Wystarczy, że nas zapytasz. Istnieje bardzo duża szansa, że ​​współpracowaliśmy z kimś z Twojej lub z podobnej branży.

  Podstawą naszej skuteczności jest to, że potrafimy zastosować zdobytą wiedzę, narzędzia i rozwiązania w każdej niszy czy biznesie.

  Porozmawiajmy, aby wspólnie dowiedzieć się, czy nasze usługi są rzeczywiście odpowiednie dla Twojej firmy.

  Obok klientów z Polski agencja MK Digital współpracuje obecnie z firmami z 5 krajów. Jesteśmy gotowi zaangażować się w projekty nowych klientów, gdziekolwiek się znajdują.

  W MK Digital wierzymy, że nasza współpraca powinna przynosić konkretną, mierzalną wartość. Jeśli przestaniemy spełniać Twoje oczekiwania, masz pełne prawo zakończyć naszą współpracę. Chociaż zawsze dążymy do długotrwałych relacji z naszymi klientami, nie jesteś zobligowany do kontynuowania współpracy, jeśli nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów. Najważniejsze są dla nas Twoje zadowolenie i osiągane efekty.

  Wierzymy, że najważniejsze jest dobro klienta i jego cele biznesowe. Zdarzało się nam wspierać holenderską agencję marketingową, która potrzebowała wsparcia dla swojego klienta z Polski. Systematycznie współpracujemy z agencjami z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii, aby wspierać tamtejszych klientów. Współpraca przebiega na różnych płaszczyznach – do konsultacji, szkoleń, aż po prace nad przygotowaniem strategii marketingowych i tworzeniem stron internetowych.

  Często widzimy, jak mali i średni przedsiębiorcy próbują na własną rękę wdrożyć strategię inbound, ale nie osiągają sukcesu z różnych powodów. Najczęściej wynika to z braku czasu lub umiejętności, by przekuć teorię w praktyczne działania. Jak więc ocenić, czy warto działać samodzielnie, czy lepiej skorzystać z pomocy specjalistów z MK Digital?

  Porozmawiaj z nami. Zadamy kluczowe pytania i rzetelnie doradzimy, jaka decyzja będzie najlepsza. Nie będziemy Cię nakłaniać do korzystania z naszych usług.

  Cenimy sobie szczerość w kontaktach z każdym, kto współpracuje z naszym zespołem. Jesteśmy dumni z naszej transparentności i autentyczności w relacjach biznesowych.