Skuteczne Działania Marketingowe

Sportowa skuteczność napędzana danymi i kreatywnością.

Oferujemy solidne podstawy, powtarzalność wyników i zrównoważony rozwój.

Pracuj z MK Digital

KIM JESTEŚMY

Ekspertami w swojej dziedzinie i zaufanymi doradcami.

Naszą misją jest pomaganie firmom w osiągnięciu sukcesu poprzez dostarczanie efektywnych i skalowalnych usług content marketingowych oraz rozwiązań technologicznych organizacjom na całym świecie.

JAK MYŚLIMY

Wierzymy, że nowoczesne firmy szybciej dostosowują się do zmian.

Zmiany na rynku spowodowane pracą zdalną oraz wymuszonymi przenosinami wielu firm do Internetu sprawiły, że konkurencja w sieci stała się jeszcze większa. To oznacza, że budując swoją firmę, musisz myśleć o stałym rozwoju. Bez tego bardzo trudno będzie Ci dogonić błyskawicznie zmieniające się potrzeby klientów oraz rynku.

Nie musisz znać wszystkich odpowiedzi, zanim skorzystasz z usług zewnętrznej agencji marketingowej. Wbrew pozorom, to bardziej ogranicza, niż pomaga dokonać dokładnej analizy sytuacji i wyciągnięcia właściwych wniosków. Wolimy spędzić więcej czasu z naszymi klientami i samodzielnie przyjrzeć się stosowanym rozwiązaniom, procesom i problemom. Dzięki temu wypracowane i wdrożone rozwiązania działają szybciej i zapewniają lepsze rezultaty.

Twoja firma musi rozumień potrzeby klienta, znać jego preferencje i dostarczać to, co jest interesujące dla niego, a nie dla Ciebie. Pracując nad personami marketingowymi i ścieżkami zakupowymi klientów, upewniamy się, że klient znajdzie u Ciebie wszystko, czego potrzebuje. Piękny wygląd? Owszem jest ważny, ale piękny produkt, który nie spełnia funkcji biznesowych, traci na swoim blasku.

Nie interesują nas click-baity, które nie dają wartości użytkownikom i Twoim potencjalnym klientom. Skupiamy się na przekształcaniu Twoich spostrzeżeń marketingowych w treści o wysokiej wartości. Treści, na które Twoi klienci czekają. Pomagamy Ci zoptymalizować obecne i nowe publikacje pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu nie zginiesz w tłumie.

Po co zmieniać 100 rzeczy na raz, skoro możesz zmienić 10 właściwych i zobaczyć jeszcze lepsze wyniki? Podczas naszego procesu pomagamy firmom zidentyfikować najbardziej kluczowe elementy, które wymagają naprawy. Dzięki temu zwrot z inwestycji jest o wiele lepszy, a pracownicy nie są przytłoczeni zadaniami, które dają mały lub nie dają żadnego efektu.

Bez względu na to, czy planujesz usprawnić procesy wewnątrz firmy, czy poprawić doświadczenia Twoich klientów, musisz oprzeć działanie na faktach. Czas, który poświęcamy na rozmowy z pracownikami, wdrażanie rozwiązań i analizowanie danych, pozwala w szybkim czasie podejmować właściwe decyzja oparte na faktach, nie opiniach.

Każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Idąc tym tropem, nie wierzymy w wielkie „Bum” i sukces w ciągu kilku dni. Systematyczna praca i pilnowanie wykonania najmniejszych zadań, gwarantuje stabilne i solidne wyniki przez lata. Sprawdziliśmy to podejście w wielu branżach i krajach w całej Europie. Zawsze działa. Dzięki takiemu podejściu masz również szansę szybko reagować na zmiany na rynku  i rozwijać firmę w odpowiednim tempie.

Priorytety biznesowe nieustannie się zmieniają. Poświęcanie czasu na tworzenie sztywnych procedur i produkowanie szczegółowej dokumentacji nie ma sensu, jeżeli brakuje zrozumienia, co jest naprawdę potrzebne. Realizacja planu mija się z celem, jeżeli idziemy w złym kierunku. Pomagamy zespołom realizować najważniejsze rzeczy we właściwej kolejności. To ma wpływ nie tylko atmosferę w zespole, ale również na tempo realizacji działań i osiągnięcie zaplanowanego celu.

JAK PRACUJEMY

Dlaczego MK Digital?

Odkrywanie wartości

Poświęcamy czas, aby dokładnie zrozumieć sytuację i cele biznesowe każdej organizacji. Dzięki temu możemy sprawnie ocenić potrzeby firmy i jej pracowników oraz dobrać takie rozwiązania, które zapewnią największe zyski i zwrot z inwestycji.

Szybkie wdrażanie i nauka

Digital marketing opiera się na szybkim testowaniu rozwiązań i ocenie wyników. Praca w krótkich cyklach pozwala nam szybko wprowadzać rozwiązania i zdobywać dane do analizy. Pracownicy uczestniczący w naszym procesie szybko doceniają zalety takiego podejścia.

Wzmacniamy Twój zespół

Działamy najlepiej, gdy możemy zostać częścią Twojego zespołu. Wspólnie pracujemy nad definiowaniem problemów i projektujemy rozwiązania potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Dzięki współpracy Twój zespół podwyższa swoje kwalifikacje i staje się samowystarczalny.

KULTURA

Dlaczego gwarantujemy szybkie efekty?

Nieustannie inwestujemy czas w rozwijanie naszych talentów oraz tworzenie otoczenia, w którym świetni ludzie mogą błyszczeć i wykonywać dobrą robotę.

Jesteś gotowy do współpracy z nami?

ROZWIŃCIE MOJĄ STRATEGIĘ

Mówią o nas

„Nastawienie na Cele”

5 / 5

Marcin jest ekspertem w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście do każdej kampanii, świetna organizacja pracy oraz, co najważniejsze, nastawienie na efekt.  Jego poczucie humoru sprawia, że współpraca jest prawdziwą przyjemnością. To zaufany i godny polecenia partner biznesowy.

Maja Fetraś, K2 Precise

„Rzetelność i Efektywność”

5 / 5

Marcin jest niezwykle rzetelną osoba, a współpraca z nim to czysta przyjemność.  Efektywny styl pracy przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta.  Tym bardziej, że Marcin zawsze potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie, nawet w kryzysowej sytuacji. Gorąco polecam.

Monika Kida, europa.jobs

„Wiedza i Zaufanie”

5 / 5

Marcin posiada ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie wykorzystać w zależności od konkretnej sytuacji. Jego wizytówką jest skuteczność, kreatywność i oddanie każdemu projektowi. Jego styl pracy i pozytywne nastawienie szybko udziela się współpracownikom i członkom zespołu.

Simone Pirovano, Accenture UK

„Wsparcie na Wagę Złota”

5 / 5

Możesz mieć gwarancję wyjątkowych rezultatów każdego projektu, w który zaangażowany jest Marcin. Wnosi fachową wiedzę, inicjatywę i entuzjazm do wszystkich działań. Współpraca z Marcinem sprawiała mi przyjemność i poleciłbym go każdej rozwijającej się firmie. Jako wsparcie biznesowe, jest na wagę złota!

Leeanne Doyle, Jacobs

„Ekspert”

5 / 5

Marcin jest ekspertem od marketingu internetowego, którego mogę polecić. Jest świetnym partnerem biznesowym. Ma otwarty umysł i mnóstwo pomysłów. Zawsze stara się znaleźć najlepsze, możliwe rozwiązanie, szczególnie w trudnych sytuacjach. Doskonale rozumie potrzeby klientów i osiąga stawiane cele.

Paulina Korycka, Marketing Manager

„Większa Sprzedaż”

5 / 5

Marcin to bardzo dobry fachowiec, z którym miałem przyjemność robić interesy.  Bardzo dobrze zna branżę reklamy internetowej i lead generation. Jest zorientowany na realizację celów. Za każdym razem, gdy miałam okazję wymienić się pomysłami z Marcinem, znajdywaliśmy sposób na zwiększenie sprzedaży.

Marcin Cieszyński, HelpFind