Warsztaty z Content Marketingu i SEO

szkolenie seo i content marketing MK Digital

Zapraszamy na kolejne warsztaty z digital marketingu zorganizowane przez MK Digital we współpracy ze Słupskim Inkubatorem Technologicznym. Podczas naszego spotkania, w środę 22 czerwca, skupimy się na content marketingu oraz podstawach pozycjonowania SEO.

Marketing internetowy jest bardzo skuteczną bronią przeciwko konkurencji. Daje również nowym firmom możliwość szybkiego wejścia na rynek oraz dogonienia liderów branży.

Pod warunkiem że Twoje działania są dobrze przemyślane i przygotowane. Działanie na oślep sprawia, że marketing staje się kosztem, a nie inwestycją.

Co rozbić, żeby Twoje działania były inwestycją, która generuje sprzedaż Twojej firmy?
W jaki sposób wyłapać nieefektywne działania i skupić się na tym, co działa?

Między innymi na te pytania odpowiemy podczas kolejnego spotkania z Digital marketingu.

Tym razem dowiemy się, jak dogonić i pokonać konkurencję dzięki content marketingowi oraz SEO?

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

  • Dowiesz się, dlaczego treści pełnią strategiczną rolę w Twojej firmie.
  • Poznasz sposoby optymalizacji Twoją strony pod wyniki wyszukiwania Google.
  • Nauczysz się tworzyć skuteczną strategię bez marnotrawienia Twoich cennych zasobów takich jak czas i pieniądze.

Do kogo skierowane są warsztaty?

  • Właścicieli firm i menedżerów marketingu, którzy chcą poprawić skuteczność prowadzonych działań marketingowych.
  • Osób, które myślą o własnym biznesie w Internecie
  • Osób planujących zmianę branży i rozwijających karierę

Termin: 22.06.2022 godz. 10:00-13:00

Koszt: 50,00 zł netto/warsztat.

Rejestracja: Formularze rejestracyjny TUTAJ

Opinie Uczestników

Nie jesteś pewien, czy szkolenie jest dla Ciebie? Poznaj niektóre opinie uczestników pierwszego spotkania

Skończyłam studia o kierunku Zarządzanie i marketing, a było to ponad 20 lat temu i podczas szkolenia okazało się jak niewiele ma dzisiejszy marketing do tego co poznałam w trakcie studiów i co wdrażałam w swojej firmie. Z przyjemnością rekomenduję szkolenie z content marketingu osobom, które chcą dowiedzieć się jak redagować profesjonalne teksty, pozycjonować stronę oraz prowadzić kampanię marketingu treści. Polecam przede wszystkim Marcina Klinkosza jako prawdziwego eksperta i praktyka, który przekazuje specjalistyczną wiedzę dynamicznie i  w sposób bardzo zrozumiały. Uczestnicy na bieżąco weryfikowali nowo zdobytą wiedzę. Duża ilość ćwiczeń i zaangażowanie prowadzącego spowodowało, że szkolenie było bardzo wartościowe. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Agnieszka Dobosz, DS Technology

Skorzystałem ze szkolenia, bo mam świadomość, że rozwój biznesu to nie tylko wiedza na temat produktu, pasja i szczere chęci. Biznes to szeroko pojęte działania marketingowe, które nie do końca były moją mocną stroną. Wszystkie dotychczasowe strategie budowałem na zasadzie prób i błędów, próbując nadążyć za oczekiwaniami współczesnych konsumentów. Niepewność podejmowanych działań hamowała rozwój mojej firmy. Po genialnie przeprowadzonym szkoleniu zdobyłem nie tylko wartościową wiedzę przekazaną przez praktyka, ale również pewność siebie i motywację do rozpoczęcia zmian w mojej firmie. To szkolenie, to jedno z najbardziej wartościowych, na jakich byłem.

Krzysztof Bogdański, Słupskie Bańki Mydlane

Bardzo dziękuję za super szkolenie. Wciągająca forma zajęć, ogromna wiedza prowadzącego, przekazana w przystępny i kreatywny sposób. Bardzo dużo praktycznych elementów, do wykorzystania „od zaraz”. Część warsztatowa, konfrontacja pomysłów z innymi uczestnikami i praca w grupie, pokazały siłę szkoleń stacjonarnych. Dodatkowo świetna lokalizacja i organizacja całości. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

Małgorzata Trąbka, Mobilna Księgowa

Prowadzący warsztaty:

Marcin Klinkosz: przedsiębiorca, autor książek oraz trener biznesu. Specjalista w zakresie marketingu hybrydowego. Doradza, szkoli oraz prowadzi skuteczne działania marketingowe dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z Polski, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. W swojej książce „#PrzeskoczTo” promuje ideę sportowej skuteczności w życiu i biznesie. Właściciel agencji marketingowej MK Digital.

Marcin Klinkosz

Sprawdź, Jak Moja Agencja Może Przyciągnąć Klientów do Twojego Biznesu

  • Audyt i Strategia – przygotujemy kompleksowy plan promocji biznesu
  • SEO – zyskaj ogromne ilości ruchu organicznego SEO
  • Content Marketing – nasz zespół przygotuje wyjątkowe treści, które przyciągną klientów do Twojego biznesu

Udostępnij ten artykuł!