Usługi SEO od MK Digital: Zamień Wzrost Ruchu w Przychody

Dzięki naszym usługom pozycjonowania pod kątem wyszukiwarek otrzymujesz niestandardową strategię oraz wsparcie zespołu SEO. Koncentrujemy się na zwiększaniu przychodów dla naszych klientów i zapewniamy wszystkie usługi i technologie, których Twoja firma potrzebuje do rozwoju dzięki SEO.

ikona 1

Oszczędność Czasu

Brakuje Ci czasu? Pozwól nam zadbać o Twoje pozycjonowanie SEO, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej.

ikona 2

Wsparcie Ekspertów

SEO to skomplikowany proces. Pozwól naszemu zespołowi ekspertów zadbać o Twoje potrzeby SEO i zadbać o sukces Twojej strony.

ikona 3

Mierzalny Sukces

Nie możesz konkurować z większymi firmami w swojej branży? Dzięki naszym usługom SEO dogonisz je w szybkim tempie.

Zapoznaj Się z Planami Usług SEO

Jedna strategia SEO nie pasuje do wszystkich. W MK Digital tworzymy unikalne strategie dopasowane do Twoich celów, potrzeb i branży. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć tworzenie spersonalizowanej, generującej przychody strategii SEO, skontaktuj się z nami już dziś!

Silver

PLN999miesiąc
 • 150 fraz kluczowych
 • 30 stron
 • 6 treści lub konsultacji kwartalnie
 • Strategia, Analiza Konkurencji i Raportowanie

Gold

PLN1699miesiąc
 • 200 fraz kluczowych
 • 40 stron
 • 12 treści lub konsultacji kwartalnie
 • Strategia, Analiza Konkurencji i Raportowanie

Platinum

PLN2299miesiąc
 • 250 fraz kluczowych
 • 50 stron
 • 15 treści lub konsultacji kwartalnie
 • Strategia, Analiza Konkurencji i Raportowanie

Usługi SEO, Które Zwiększają Ruch i Przychody

Jeśli szukasz dobrego sposobu na rozwój biznesu, SEO, lub optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, to strategia dla Ciebie.

Czym jest SEO? SEO to strategia  digital marketingu, która pomaga Twojej stronie internetowej pojawiać się w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach takich jak Google, przynosząc więcej kwalifikowanego ruchu do Twojej witryny.  SEO obejmuje różne techniki, od używania słów kluczowych na Twoich stronach po zdobywanie linków do Twojej witryny.

Kampania MK Digital zapewnia kompleksowe rozwiązanie SEO (SEO na stronie, SEO poza stroną i SEO techniczne), dzięki czemu najcenniejsi odbiorcy znajdą Cię online bez inwestowania ani jednej godziny pracy.

Czy jesteś gotowy, aby zacząć zwiększać przychody z bezpłatnych wyników wyszukiwania?

Skontaktuj się z nami online, aby porozmawiać z doświadczonym strategiem z naszego zespołu SEO na temat nie tylko poprawy rankingów Twojej firmy w wyszukiwarkach, ale także generowania z nich większych przychodów.

usługi seo słupsk

Małgorzata Trąbka

Mobilna Księgowa

Pełen profesjonalizm we współpracy. MK Digital stworzył mistrzowski projekt. Zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą działalność i odbiorców oraz dostarczyli dobrze przemyślany projekt w bardzo krótkim czasie. Już po miesiącu od uruchomienia zaczęłam zdobywać klientów z wyszukiwarki Google.

strona internetowa mobilna księgowa

Usługi SEO Cennik MK Digital

Opracowujemy i dostosowujemy strategie dla każdej firmy, z którą współpracujemy. W tabeli poniżej znajdziesz zakres usług SEO świadczonych przez nasz zespół. Wykorzystujemy szereg technika SEO każdą z nich, aby pomóc Twojej firmie rozwijać się i prosperować wśród konkurencji.

Znajdź idealny plan usług SEO dla swojej firmy już dziś!

OfertaSILVERGOLDPLATINUM
Liczba optymalizowanych fraz kluczowychdo 150do 200do 250
Zoptymalizowane stronydo 30do 40do 50
Analiza techniczna strony i raport możliwościtaktaktak
Badanie i wybór słów kluczowychtaktaktak
Mapowanie słów kluczowych na strony docelowetaktaktak
Tagi tytułowe i meta opisytaktaktak
Optymalizacja pliku robots.txttaktaktak
Tworzenie i przesyłanie mapy witryny XMLtaktaktak
Treści lub konsultacje kwartalnie61215
Optymalizacja Profilu Firmy w Google (w razie potrzeby)taktaktak
Audyt architektury informacjitaktaktak
Wstępna analiza linków zewnętrznychtaktaktak
Audyt przekierowań linkówtaktaktak
Restrukturyzacja i optymalizacja linkowania wewnętrznegotaktaktak
Analiza zduplikowanych treścitaktaktak
Zoptymalizowane tagi nagłówków (np. H1s)taktaktak
Konfiguracja mapy witrynytaktaktak
Optymalizacja obrazówtaktaktak
Niestandardowa konfiguracja i optymalizacja strony błędu 404taktaktak
Konfiguracja Google Analyticstaktaktak
Analiza ruchu Google Analyticstaktaktak
Wstępny raport profilu gościtaktaktak
Bieżące kwartalne raporty dotyczące rankingu słów kluczowychtaktaktak
Bieżące miesięczne raportowanie ruchutaktaktak
Progresywna miesięczna optymalizacja:( zalecane 6 miesięczne zobowiązanie + kolejne 4 miesiące)999 zł1699 zł2299 zł
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń : 602 25 3958

Zamów Konsultację

Popraw swoją obecność w mediach społecznościowych, zacznij przyciągać swoją idealną publiczność i zbierać wartościowe leady. Zamów konsultację już dzisiaj.

Jak Nasz Proces SEO Działa dla Twojego Biznesu

Poniżej znajdziesz zarys naszego procesu SEO, który generuje przychody dla naszych klientów w kraju i za granicą. Proces obejmuje sześć kluczowych elementów: badania, optymalizację, treści, słowa kluczowe, media i linki oraz testowanie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasi marketerzy SEO poprawią Twoją obecność w Internecie, usprawnią proces generowania leadów, zwiększą sprzedaż oraz przychody.

Badania

Kiedy rozpoczynamy kampanię SEO, jak detektywi dokładnie analizujemy Twoją firmę, stronę, branżę i konkurencję.

Optymalizacja

Następnie wprowadzamy setki dużych i małych zmian w Twojej witrynie, aby pomóc Google lepiej zrozumieć, kim jesteś.

Content

Tworzymy treści, których szukają Twoi potencjalni klienci. Przyciągamy ich, pomagamy im i prowadzimy przez ścieżkę zakupową.

Słowa Kluczowe

Nasz skrupulatny proces badania słów kluczowych jest sercem naszych usług SEO. Frazy kluczowe generują ruch w Twojej witrynie.

Media i Linki

Nawet najlepsze treści wymagają promocji. Upewniamy się, że docelowi odbiorcy zauważają Twoje wartościowe informacje.

Testowanie

Pozyskanie dobrego ruchu na Twojej stronie to początek usług optymalizacji SEO. Optymalizujemy, aby napędzać sprzedaż.

Obsługa Social Media:  Najczęściej Zadawane Pytania

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące usług mediów społecznościowych tutaj:

SEO, czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, to zestaw technik, które pomagają stronom internetowym dobrze pozycjonować się na stronach wyników wyszukiwania dla odpowiednich wyszukiwanych słów kluczowych. Dzięki inteligentnej strategii SEO możesz poprawić ilość i jakość ruchu w swojej witrynie dzięki organicznym wynikom wyszukiwania.

SEO polega na ulepszaniu witryny zgodnie z potrzebami użytkowników i algorytmami Google, których celem jest uszeregowanie najbardziej odpowiednich, przydatnych treści dla wyszukiwarek. Techniki SEO mają na celu ułatwienie użytkownikom i robotom wyszukiwarek zrozumienia Twojej witryny i uczynienie jej bardziej wartościową dla użytkowników.

SEO obejmuje szeroki zakres technik, które koncentrują się na dodawaniu odpowiednich słów kluczowych do treści, czynieniu witryny bardziej przyjazną dla użytkownika, zdobywaniu linków z renomowanych źródeł i wielu innych.

Optymalizacja wyszukiwarek lub usługi SEO to cyfrowe usługi marketingowe, które poprawiają rankingi w wynikach wyszukiwania dla słów kluczowych związanych z danym biznesem. Te ulepszone rankingi zwiększają widoczność firmy w wyszukiwarkach i przyciągają kwalifikowany ruch do jej witryny. Aby uzyskać najlepsze wyniki, usługi SEO witryny powinny obejmować niestandardową strategię i różne rodzaje taktyk SEO, w tym SEO na stronie, poza stroną i SEO techniczne.

Ceny usług SEO zależą od kilku czynników, w tym agencji SEO, strategii SEO i istniejącego SEO witryny. Firmy inwestują średnio od 1500 zł do 5000 zł miesięcznie w usługi SEO. W przypadku usług konsultingowych SEO stawki godzinowe wahają się od 150 zł do 350 zł

Różne czynniki określają idealną usługę SEO dla Twojej firmy, ale oto przegląd tego, które usługi najlepiej sprawdzają się w przypadku których firm.

Lokalne SEO jest najlepsze, jeśli chodzi o dotarcie do użytkowników w Twojej okolicy. Działa najlepiej w przypadku firm, które mają fizyczne lokalizacje lub obsługują określone regiony.

E-commerce SEO jest przeznaczone dla firm, które sprzedają online i może pomóc odpowiednim kupującym odkryć Twoje produkty.

Enterprise SEO to SEO dla dużych firm lub firm z dużymi witrynami internetowymi. Strategie SEO dla przedsiębiorstw często koncentrują się bardziej na szerokich, krótkich słowach kluczowych.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi wybierzesz, kompletny plan SEO obejmujący aspekty SEO, takie jak optymalizacja na stronie, optymalizacja poza stroną i techniczne SEO, jest zazwyczaj najskuteczniejszym podejściem. Ekspert SEO może pomóc w ustaleniu odpowiedniego planu dla Ciebie.

Zamów Konsultację

Popraw swoją obecność w mediach społecznościowych, zacznij przyciągać swoją idealną publiczność i zbierać wartościowe leady. Zamów konsultację już dzisiaj.