Strony Internetowe: Zmień Swoją Witrynę w Źródło Przychodów

Zacznij zamieniać ruch na stronie w potencjalnych klientów, a potencjalnych klientów w pieniądze na Twoim koncie. Uruchom stronę internetową, która uchwyci Twoją markę, poprawi współczynniki konwersji i zmaksymalizuje Twoje przychody dzięki MK Digital.

ikona 1

Przyciągnij Klientów

Zarabiaj więcej pieniędzy przy mniejszej liczbie klientów. Dobry projekt strony internetowej pomaga przyciągnąć lepszych klientów.

ikona 2

Pozyskuj Więcej Leadów

Twoja firma potrzebuje czegoś więcej niż ładnej strony. Potrzebuje takiej, która sprzedaje. Angażuj i konwertuj klientów.

ikona 3

Zwiększaj Swoje Zyski

Udany projekt strony internetowej zapewnia wyższy dochód ze sprzedaży. Zwiększ zyski dzięki ofertom dopasowanym do klientów.

Strony Internetowe Cennik: Zapoznaj Się z Naszymi Planami

Mała Firma

PLNod 2999
 • do 10 podstron
 • Responsywny Design
 • Optymalizacja SEO + Wskazówki
 • Dodatkowe Wsparcie Techniczne: +220 zł/miesiąc

Lider Rynku

PLNod 5999
 • Dowolna liczba podstron
 • Responsywny Disign
 • Optymalizacja SEO + Content
 • Dodatkowe Wsparcie Techniczne: +440 zł/miesiąc

Zmień swoją witrynę w źródło przychodów dzięki usługom projektowania stron MK Digital

Twoja witryna to brama do przychodów — otwórz drzwi dzięki usługom MK Digital do projektowania stron internetowych, które pomogły naszym partnerom pozyskiwać nowych klientów i zarabiać w sieci.

Dzięki naszym usługom projektowania stron internetowych otrzymasz witrynę, która jest:

 1. Responsywna (przyjazna dla urządzeń mobilnych)
 2. Zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 3. Zoptymalizowana pod kątem współczynnika konwersji (CRO)
 4. Bezpieczna (HTTPS)
 5. Profesjonalnie Zaprojektowana

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym strategiem już teraz, wysyłając nam wiadomość online lub dzwoniąc pod numer 602 253 958!

Strony Internetowe Słupsk

Jak nasze strony internetowe działają dla Ciebie

Każdy chce Twojego czasu. Właśnie dlatego nasze usługi projektowania stron internetowych zapewniają sprawne i bezproblemowe działanie. Zajmiemy się wszystkim, od wykupienia hostingu i domeny, po zaprojektowanie strony, napisanie treści i uruchomienie witryny. Jeżeli będziesz tego potrzebował, zajmiemy się również dalszym wsparciem technicznym i optymalizacją SEO.

Dowiedz się więcej o tym, jak działają nasze usługi projektowania stron internetowych:

Zamów Konsultację

Omówimy Twój projekt i zdecydujemy, czy do siebie pasujemy. Zaplanujemy sposób osiągnięcia Twoich celów.

Ocena Projektu

Dogłębna rozmowa na temat Twoich celów i branży. Jak możemy zaprojektować Twoją nową  stronę, aby zwiększyć sprzedaż.

Badania Rynku

Korzystając z dostępnych narzędzi, badamy Twój rynek. Szukamy rozwiązań, które zapewnią Ci przewagę nad konkurencją.

Projektowanie Strony

Tworzymy projekt strony głównej i dodajemy przykładowe treści, abyś mógł dobrze ocenić design. Nanosimy niezbędne zmiany.

Grafika na Zamówienie

Po sfinalizowaniu i uzgodnieniu projektu oraz treści dodajemy unikalne elementy, aby uatrakcyjnić Twój przekaz.

Uruchomienie Strony

Po uruchomieniu strony możesz nadal z nami współpracować.  Zapewniamy wsparcie techniczne, promocję i tworzymy nowe treści.

Małgorzata Trąbka

Mobilna Księgowa

Pełen profesjonalizm we współpracy. MK Digital stworzył mistrzowski projekt. Zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą działalność i odbiorców oraz dostarczyli dobrze przemyślany projekt w bardzo krótkim czasie. Już po miesiącu od uruchomienia zaczęłam zdobywać klientów z wyszukiwarki Google.

strona internetowa mobilna księgowa

Zamów Konsultację

Gotowy do stworzenia witryny internetowej, która zwiększa satysfakcję klientów i przychody? Zamów konsultację już dzisiaj.

strona internetowa celtbud
strona internetowa przystanek jaroslawiec
strona internetowa mobilna księgowa

Strony Internetowe:  Najczęściej Zadawane Pytania

Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące usług tworzenia stron internetowych tutaj:

Ile czasu zajmuje zbudowanie strony internetowej?

Zazwyczaj trwa to od 6 do 8 tygodni od dnia, w którym zdecydujemy się na współpracę i otrzymamy rozliczoną płatność. Czas realizacji może się zmieniać. Jeżeli potrzebujesz innych naszych usług, jak na przykład content marketingu i przygotowania treści na stronę, czas może się wydłużyć. Zanim podejmiemy współpracę, uzgodnimy dokładne ramy czasowe.

Czy mogę szybko uruchomić stronę internetową?

Tak. Jeśli pilnie potrzebujesz swojej witryny, możemy zorganizować szybki projekt. Za tę usługę pobierana jest jednorazowa dodatkowa opłata, uzależniona od wymaganego tempa pracy, ale i poziomu złożoności projektu.

Jak zapłacić za budowę strony internetowej?

Zanim przejdziesz do płatności, musimy porozmawiać, aby zobaczyć, czy możemy Ci pomóc. Możesz już dzisiaj umówić się na rozmowę konsultacyjną online. Jeśli pod koniec tej rozmowy oboje zgodzimy się na współpracę, warunki płatności wynoszą 50% z góry, kolejne 25% po końcowej akceptacji projektu, a pozostałe 25% po uruchomieniu strony. Wszystkie płatności są dokonywane przelewem bankowym na podstawie wystawionej faktury.

Jakiego rodzaju wsparcie otrzymuję?

Otrzymasz dostęp do wsparcia telefonicznego, e-mailowego od poniedziałku do piątku. Rozmowy telefoniczne należy rezerwować z wyprzedzeniem.

Czy na stronie jest miejsce na blog?

Zdecydowanie zalecamy regularne dodawanie przewodników lub postów na blogu, aby dodać autorytetu i pomóc w SEO. W razie potrzeby możemy w tym pomóc.

Czy możemy sami edytować naszą stronę?

Tak, nasze narzędzia do tworzenia witryn ułatwiają zmianę zawartości strony i dodawanie nowych stron. Nie zachęcamy do wprowadzania fundamentalnych zmian w projekcie, ponieważ może to obniżyć wydajność lub uszkodzić całą witrynę.

Zamów Konsultację

Gotowy do stworzenia witryny internetowej, która zwiększa satysfakcję klientów i przychody? Zamów konsultację już dzisiaj.