Kursy i Szkolenia Marketingowe

Im lepszy zespół, tym lepsze wyniki 

Możemy Ci Pomóc

Poprawić efektywność Twojego zespołu

Poprawa efektywności zaczyna się od zrozumienia przeszkód leżących na drodze. Pomożemy wprowadzić naszą unikatową formułę produktywności i będziemy wspierali Twój zespół.

Podniesiemy kwalifikacje osób i zespołów

Nasi liderzy w zakresie strategii, analizy danych i digital marketingu chętnie przeszkolą Twoich pracowników i pomogą wyeliminować mikro zarządzanie i stworzyć zgrany zespół.

Wdrożyć nowe sposoby pracy

Pomożemy Ci ulepszyć obecne sposoby pracy w wielu dyscyplinach. Dzięki temu będziesz mógł podejmować jeszcze lepsze decyzje i osiągać coraz lepsze wyniki.

Rozpocząć zmiany w kulturze pracy

Najlepsze efekty następują, gdy liderzy dostrzegają potrzebę zmian i spotykają się z ludźmi w połowie drogi. Pomagamy unowocześnić niektóre sposoby podejmowania decyzji.

Rozpocznijmy Kursy i Szkolenia Marketingowe

Od pojedynczych pracowników, po całe zespoły  i cały zespół kierowniczy. Możemy pomóc Ci się skupić na poprawie efektywności działań oraz zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji.

Zwiększaj Efektywność

Masz nowy zespół, który dopiero tworzy swój system działania? Nasz kurs podstaw produktywności trwa 3 x po 3 godziny i dostarczy Twojemu zespołowi praktycznej wiedzy na temat tworzenia produktu, tworzenia wizję  i wprowadzania jej w życie.

Czas trwania: 3 dni

Popraw Produktywność 

Coaching Agile

Zwinne zarządzanie projektami nie jest tajną bronią zespołów programistycznych. Pomagamy różnym firmom odkrywać korzyści płynące z przyjęcia najlepszych praktyk Agile dla zespołów. Wzmocnij samodzielność i odpowiedzialność zespołu.

Czas trwania: 2-8 tygodni

Kompetencje Digital

Kompetencje z zakresu marketingu internetowego są obecnie kluczowe do zdobycia przewagi nad konkurencją.  Nasi liderzy służą kompleksową pomocą w rozwijaniu umiejętności Twojego zespołu w zakresie digital marketingu. Ucz się od praktyków.

Czas trwania: 2-6 tygodni

Ucz się przez praktykę

Często spotykamy się z sytuacją, że mimo zdobytej wiedzy, pracownicy nadal boją się eksperymentować i wprowadzać nowe rozwiązania.

To w pełni zrozumiałe. Współczesny marketing to bardzo często przytłaczająca mieszanka strategii, procesów, metodologii, treści, oprogramowania oraz integracji technicznej.

Posiadanie po swojej stronie kogoś, kto przeprowadzi Cię i Twoją firmę przez całą cyfrową podróż, jest ogromną zaletą. W MK Digital jesteśmy zwolennikami nauki przez praktykę. Dzięki współpracy możemy pomóc Twojej organizacji, lub zespołowi doświadczyć korzyści.

Czego chcesz się nauczyć?

Podstawy Digital Marketingu

Wprowadź swoją firmę do cyfrowego świata.

Skuteczny Content Marketing

Naucz się, jak tworzyć i promować treści.

Podstawy SEO

Popraw swój ranking wyszukiwania

Odkryj Siłę LinkedIn

Generuj więcej leadów i sprzedaży

Skontaktuj się z nami

    Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mkdigital.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.
    (Polityka Prywatności)