Agencja Content Marketingowa

Zdobywaj nowych klientów dzięki content marketingowi

Możemy Ci Pomóc

Przygotować Treści na Stronę

Zapewnimy, że treści na Twojej stornie internetowej będą odpowiadały na potrzeby Twoich klientów. Buduj i wzmacniaj autorytet swojej firmy.

Pisać Bloga i Artykuły

Kompleksowe treści to podstawa inbound marketingu. Przyciągaj, informuj oraz zabawiaj swoich potencjalnych klientów. Buduj zaufanie i wyróżniaj się z tłumu.

Optymalizować Pod SEO

Samo tworzenie treści to za mało. Użytkownicy muszą do nich dotrzeć przez wyniki wyszukiwania Google. Pomożemy Ci skutecznie docierać do Twoich idealnych klientów.

Prowadzić Kampanie

Dotarcie z treściami do odbiorców wymaga wykorzystania wielu różnych kanałów komunikacji. E-mail marketing? Social Media? Video? Zwiększymy efektywność dystrybucji treści.

Content Marketing – Krok Po Kroku

Bycie „dla wszystkich” to jeden z największych błędów popełnianych przez ludzi biznesu. Nasze podejście do content marketingu rozpoczyna się od zrozumienia Twoich odbiorców. Bez wiedzy, do kogo dokładnie chcemy się dotrzeć, nie można przygotować skutecznej komunikacji.

Tworzenie Persony

Ponieważ konsumenci oczekują coraz bardziej dobranych produktów i usług, dokładna wiedza, komu sprzedajesz, jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Pomożemy Ci poznać Twoich idealnych klientów.

Czas trwania: 4 tygodnie

Poznaj idealnego klienta 

Budowanie Strategii

Gdy poznamy Twojego idealnego klienta, skoncentrujemy się na wybieraniu właściwych tematów. Dokonujemy wyboru na podstawie liczby wyszukiwań oraz procesu decyzyjnego klienta.

Czas trwania: 4 tygodnie

Dystrybucja Treści

Następnie określimy, jak efektywnie wykorzystać istniejące treści oraz ile nowych materiałów musisz stworzyć, aby uzyskać pożądany efekt. Jeżeli potrzebujesz, przygotujemy treści dla Ciebie.

Czas trwania: 2-3 miesiące

Czym Jest Content Marketing?

Content marketing wykorzystuje wartościowe i dopasowane treści, aby odpowiedzieć na problemy i pytania zadawane przez Twoich potencjalnych klientów.

Ten rodzaj marketingu wymaga również zrozumienia drogi, jaką pokonują klienci, decydując się na zakup różnych towarów i usług.

Odpowiednie treści muszą być dopasowane i dostarczane w zależności od danego kroku w procesie zakupowym.

KONTAKT

Chcesz z Nami Współpracować?

Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.

Digital marketing jest obecnie nieodłącznym elementem działań promujących produkty lub usługi każdej firmy. Jeśli nie prowadzisz działań marketingowych w Internecie, tracisz dużą część klientów. Nasi eksperci pomogą Ci określić właściwą strategię i użyć odpowiednich narzędzi. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna — skontaktuj się z nami już dziś.