Doradztwo Marketingowe, Przemówienia i Szkolenia Marketingowe

Chcesz poprawić wydajność swojej witryny i zwiększyć przychody? Sesja z konsultantem marketingowym MK Digital może dostarczyć Ci branżowej wiedzy, poufnych wskazówek i odpowiedzi na najpilniejsze pytania dotyczące digital marketingu. Nasze usługi pomogą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości sieci.

ikona 1

Skuteczność

Zatrudniając doradcę, zyskujesz dostęp do jego wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych rozwiązań. Gdy masz przy sobie profesjonalistę, to znacznie skraca drogę od planowania do realizacji.

ikona 2

Oszczędność

Dzięki temu, że doradca dokładnie zrozumie Twój biznes i pokaże luki w strategii marketingowej, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze, które tracisz na nieefektywnych działaniach.

ikona 3

Elastyczność

Możesz wykorzystać czas doradcy na rozwiązanie skomplikowanych problemów lub doszkolenie Twoich pracowników. Doradca może być również mentorem, czuwającym nad danym projektem.

Doradztwo Marketingowe Cennik Usług

Plan Agresywny

PLN350godzina
  • *Nie obejmuje przelotu, hotelu i dziennej diety.
  • ze specjalistą digital marketingu
  • 1800 zł * ZA CAŁODNIOWE SZKOLENIE

Plan Lidera Rynku

PLN550godzina
  • *Nie obejmuje przelotu, hotelu i dziennej diety.
  • z ekspertem digital marketingu
  • 3500 zł * ZA CAŁODNIOWE SZKOLENIE

Ekspert Digital Marketingu Po Twojej Stronie

Dzięki naszym usługom konsultingowym i programom szkoleniowym w zakresie digital marketingu pomagamy w maksymalnym wykorzystaniu sieci poprzez:

  1. Indywidualne konsultacje, szkolenia lub prelekcje mające na celu dostarczenie wiedzy branżowej.
  2. Dostęp do narzędzi, które mogą pomóc w opracowaniu skutecznych internetowych kampanii marketingowych, które zwiększą jakość ruchu w witrynie Twojej firmy i zwiększą zwrot z inwestycji w digital marketing.
  3. Wnikliwe porady wiodących ekspertów branżowych.

Uzyskaj więcej informacji na temat naszego doradztwa marketingowego i szkoleń marketingowych, kontaktując się z nami online lub dzwoniąc pod numer 602 253 958!

Marcin Klinkosz MK Digital

Małgorzata Trąbka

Mobilna Księgowa

Skorzystałam z konsultacji na temat tworzenia strony internetowej oraz prowadzenia socjal mediów. Za Marcinem stoi przede wszystkim ogromna wiedza i doświadczenie marketingowe, znajomość konsumenta, a także realiów polskiego rynku. Swoją wiedzę przekłada na konkretne działanie. Pełen profesjonalizm we współpracy. A do tego wspaniała osobowość. Marcin zaraża swoim optymizmem i chęcią działania. Dzięki czemu po kilku już dniach działały moje social media, a także strona internetowa.

Piotr Sazon

Doradca Finansowy

Pomoc była bardzo przydatna. Omówiliśmy profil social media, który obecnie prowadzę. Otrzymałem wiele przydatnych wskazówek i podpowiedzi. Dodatkowo otrzymałem wykaz programów i narzędzi, z których mogę skorzystać w przyszłości. Wiedza była przekazana w przystępny i zrozumiały sposób. Podczas spotkania panowała swobodna i przyjazna atmosfera i jestem bardzo zadowolony z jego przebiegu. Chętnie skorzystam z możliwości kolejnego spotkania i będę polecał innym przedsiębiorcom.

Doradztwo Marketingowe MK Digital

OfertaStawka
Plan Agresywny ze specjalistą digital marketingu350/godzina
Plan Lidera Rynku z ekspertem digital marketingu550/godzina
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń : 602 25 3958

Szkolenia Digital Marketingowe

OfertaStawka
1 dzień na miejscu1800 zł (bez przelotu, hotelu, dziennej diety)
2 dni na miejscu3500 zł (bez przelotu, hotelu, dziennej diety)
3 dni na miejscu4800 zł (bez przelotu, hotelu, dziennej diety)
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń : 602 25 3958

Zaangażowanie do Przemówień o Digital Marketingu

OfertaStawka
Zaangażowanie do Przemówień5000 zł+ (bez przelotu, hotelu, dziennej diety)
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń : 602 25 3958

Zamów Konsultację

Dowiedz się więcej o naszych usługach doradztwa marketingowego

Uzyskaj więcej informacji na temat naszego doradztwa marketingowego i szkoleń marketingowych, kontaktując się z nami online lub dzwoniąc pod numer 602 253 958!

Doradztwo Marketingowe: Najczęściej Zadawane Pytania

Naszą dewizą jest wypracowanie systemów i rozwiązań gwarantujących zrównoważony rozwój. Solidne fundamenty oraz nieustanne rozwijanie umiejętności, pozwalają na uzyskanie efektu kuli śniegowej. W naszych działaniach ściśle współpracujemy nie tylko z zarządem i działem marketingu, ale również z działem sprzedaży.  Ten sojusz gwarantuje nawet kilkukrotne zwiększenie sprzedaży oraz wzmocnienie pozycji marki na rynku.

Głównym celem konsultingu jest poprawa sytuacji Twojej firmy. Pomożemy  m.in. w doborze segmentu klientów, kanałów komunikacji oraz taktykach marketingowych. Wspólnie ustalimy przejrzyste cele i priorytety, które będą miały największy wpływ na rozwój Twojej firmy. Proponowane rozwiązania są zaprojektowane tak, aby dostarczać wyniki w najkrótszym możliwym czasie.

Najprościej ocenić efekty doradztwa marketingowego w dłuższej perspektywie współpracy. W początkowej fazie współpracy ustal kluczowe wskaźniki efektywności KPI, które potwierdzą realizację konkretnych celów.

Wartość usługi jest wyceniana najczęściej na podstawie czasu pracy doradcy, czyli jest to stawka godzinowa. W zależności od poziomu złożoności zagadnienia doradztwo marketingowe może Cię kosztować od kilku do kilkudziesięciu godzin pracy specjalisty. W tym czasie doradca bada Twój problem, dostarcza gotowych rozwiązań oraz współpracuje z Twoim zespołem przy ich wdrażaniu. Kwota doradztwa nie obejmuje realizacji przygotowanej strategii i różni się wysokością w zależności od doświadczenia i wiedzy doradcy.

Tak, faktura VAT 23% jest wysyłana od razu po dokonaniu płatności.

Opisz swoją sytuację i problem w zgłoszeniu. Doradca skontaktuje się z Tobą i podczas bezpłatnej 20-minutowej konsultacji wstępnej uda się ocenić, w jakim zakresie możemy Ci pomóc. Aby skorzystać z darmowej konsultacji – wypełnij formularz.

Doświadczony doradca marketingowy jest solidnym wzmocnieniem dla Twojej firmy. Konsultanci przeprowadzają badania rynku i opracowują określoną strategię pozycjonowania firmy. Dobry doradca marketingowy doradzi Ci w zakresie budżetowania i możliwości redukcji kosztów. Opracowuje strategie rozwoju, które są spersonalizowane pod kątem unikalnych atrybutów Twojej firmy. Konsultant marketingowy tworzy również procesy i cykl życia produktu. Dzięki zatrudnieniu profesjonalisty oszczędzasz czas i pieniądze.