Doradztwo Biznesowe Dla Firm w Słupsku

Doradztwo Biznesowe Dla Firm w Słupsku

Słupski Inkubator Technologiczny wprowadza do swojej oferty specjalistyczne doradztwo biznesowe dla firm. Z przyjemnością informujemy, że MK Digital będzie wspierał lokalne firmy w zakresie marketingu i digital marketingu.

Współczesne realia biznesowe wymagają od przedsiębiorców szybkiego reagowania na zmiany i sprawnego wdrażania nowych rozwiązań. Podejmowanie dobrych decyzji pod presją czasu, wymaga nie tylko ogromnej wiedzy i mocnych nerwów, ale także wieloletniego doświadczenia. Tu z pomocą przychodzą doradcy biznesowi.

Od niedawna na wsparcie lokalnych doradców biznesowych mogą liczyć przedsiębiorcy z regionu słupskiego. – SIT to nie tylko powierzchnia biurowa i produkcyjna – mówi Ewa Krzaczkowska, dyrektorka Słupskiego Inkubatora Technologicznego. – To także doskonałe miejsce do networkingu z pracującymi po sąsiedzku firmami, wydarzenia branżowe i szkolenia. Teraz dodajemy do oferty możliwość do skorzystania z doradztwa biznesowego.

Kto Może Skorzystać Ze Wsparcia?

Obszary doradztwa biznesowego dla firm w ramach Słupskiego Inkubatora Technologicznego obejmują m.in. prawo działalności gospodarczej, prawo własności intelektualnej, marketing oraz specjalistyczne usługi techniczne. Władze SIT zapewniają, że zakres usług doradczych będzie rozszerzany i dopasowywany do potrzeb przedsiębiorców.

– Nasza oferta jest skierowana zarówno do młodych przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, jak również do rozwiniętych firm, które szukają usprawnień i nowych ścieżek rozwoju – tłumaczy Ewa Krzaczkowska. – Z doradztwa może skorzystać każdy, kto zakłada swoją pierwszą działalność gospodarczą lub ma pomysł na pierwszy start-up. W takim przypadku świeże spojrzenie i wskazówki od doświadczonych przedsiębiorców mogą być się na wagę złota.

W Czym Pomoże MK Digital?

Dynamiczne zmiany na rynku oraz pandemia wymusiły w wielu firmach konieczność poszukiwania nowych sposobów dotarcia do klientów.

Wejście do cyfrowego świata i wykorzystanie nowoczesnego marketingu internetowego przyprawia wielu przedsiębiorców o solidny ból głowy.

– Nadmiar możliwości, brak czasu i zasobów, wybór właściwych kanałów oraz mierzenie zwrotu z inwestycji, to największe bolączki wielu biznesów – mówi Marcin Klinkosz z MK Digital. – Skuteczne promowanie firmy wymaga od nas nie tylko stałego dokonywania wyborów, ale również monitorowania i dostosowywania strategii. Podczas naszych konsultacji pomożemy przedsiębiorcom z regionu słupskiego opanować ten chaos i zamienić stronę internetową lub kanał social mediów w źródło nowych klientów dla biznesu.

Osoby fizyczne i firmy, które skorzystają z oferty doradztwa marketingowego w bezpłatnej opcji podstawowej, otrzymają gruntowną analizę sytuacji wraz z przemyśleniami oraz praktycznymi narzędziami, które będą dopasowane do konkretnej sytuacji firmy.

– Jeżeli będzie potrzebna pomoc we wdrożeniu nowej strategii marketingowej, w ofercie SIT jest również doradztwo specjalistyczne –  mówi Marcin Klinkosz. – Tu mamy różne formy współpracy: od coachingu i mentoringu pracowników działu marketingu odpowiedzialnych za wdrożenia, po pełną obsługę marketingową lub zewnętrzny dział marketingu.

MK Digital posiada akredytację Agencji Rozwoju Pomorza na świadczenia specjalistycznych usług doradczych w zakresie marketingu dla MSP z województwa pomorskiego w ramach projektu SPEKTRUM.

darmowe konsultacje marketingowe

Doradztwo Biznesowe Dla Firm – Jak Skorzystać?

Doradztwo biznesowe dla firm Słupskiego Inkubatora Technologicznego jest świadczone w dwóch formach. Opcja podstawowa jest oferowana dla firm i osób fizycznych bezpłatnie.

Aby skorzystać z pomocy, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z aktualną ofertą usług doradczych i wybrać zakres, w którym potrzebne jest wsparcie. Warto zapoznać się z regulaminem oraz cennikiem usług.

Doradztwo specjalistyczne, podczas którego doradcy aktywnie wspierają przedsiębiorców, są wyceniane indywidualnie w zależności od niezbędnego wsparcia.

Wypełniony wniosek o doradztwo należy wysłać na adres sit@sit.slupsk.pl. Warto w nim dokładnie opisać konkretne zagadnienie przeznaczone do konsultacji.

Dzięki temu konsultant będzie mógł dobrze przeanalizować sytuację przed spotkaniem i dobrać rozwiązania do aktualnej sytuacji firmy.

Pełna oferta usług doradczych znajduje się tutaj.

Mówią o nas

Marcin jest ekspertem w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście do każdej kampanii, świetna organizacja pracy oraz, co najważniejsze, nastawienie na efekt. Jego poczucie humoru sprawia, że współpraca jest prawdziwą przyjemnością. To zaufany i godny polecenia partner biznesowy.

Maja Fetraś, K2 Precise

Marcin jest niezwykle rzetelną osobą, a współpraca z nim to czysta przyjemność.  Efektywny styl pracy przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta.  Tym bardziej że Marcin zawsze potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie, nawet w kryzysowej sytuacji. Gorąco polecam.

Monika Kida, europa.jobs

Marcin posiada ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie wykorzystać w zależności od konkretnej sytuacji. Jego wizytówką jest skuteczność, kreatywność i oddanie każdemu projektowi. Jego styl pracy i pozytywne nastawienie szybko udziela się współpracownikom i członkom zespołu.

Simone Pirovano, Accenture UK

Możesz mieć gwarancję wyjątkowych rezultatów każdego projektu, w który zaangażowany jest Marcin. Wnosi fachową wiedzę, inicjatywę i entuzjazm do wszystkich działań. Współpraca z Marcinem sprawiała mi przyjemność i poleciłbym go każdej rozwijającej się firmie. Jako wsparcie biznesowe, jest na wagę złota!

Leeanne Doyle, Jacobs Engineering

Marcin jest ekspertem od marketingu internetowego, którego mogę polecić. Jest świetnym partnerem biznesowym. Ma otwarty umysł i mnóstwo pomysłów. Zawsze stara się znaleźć najlepsze, możliwe rozwiązanie, szczególnie w trudnych sytuacjach. Doskonale rozumie potrzeby klientów i osiąga stawiane cele.

Paulina Korycka, Marketing Manager

Marcin to bardzo dobry fachowiec, z którym miałem przyjemność robić interesy.  Bardzo dobrze zna branżę reklamy internetowej i lead generation. Jest zorientowany na realizację celów. Za każdym razem, gdy miałam okazję wymienić się pomysłami z Marcinem, znajdywaliśmy sposób na zwiększenie sprzedaży.

Marcin Cieszyński, HelpFind

Udostępnij ten artykuł!